07 Ekim 2013

Yalı Spor'dan Aldığım Spor Ayakkabımın İç Kısmında Yırtılma Oldu!

15/05/2013 tarihinde 341 liraya Yalı Spor'dan aldığım ayakkabının iç topuk kısmında ayakkabıyı çıkarırken oluşan sürtünmeden dolayı yırtılma meydana gelmiştir. Garantiye vermiş olup cevabı olumsuz gelmiştir. Her kullandığım ayakkabı gibi bu ayakkabıyı normal bir şekilde kullandım. Diğer giydiğim ayakkabılarda böyle bir sorun olmadı, sadece bu ayakkabıda böyle bir olayla karşılaşıyorum.

Garantiden de cevabı olumsuz geliyor bunu anlayamıyorum. O zaman ayakkabının kullanım kılavuzunu verin ona göre kullanalım. Yoksa normal bir ayakkabı gibi kullanıyoruz ve sorunla karşılaşıyoruz. 341 Liralık ayakkabı dayanıksız çıkıyor. Ayakkabının garantisi sadece lafta. Kötü hizmet sunuyor.

Burak 152 Okunma

Cevaplar

  • Burak 15 Ekim 2013

    bir daha Yalı Spordan alışveriş yapmayacağım ve bütün çevreme bana karşı yaşattığınız olumsuzlukları sadece sözde geçerli olan garanti belgesini söyleyeceğim ki bir daha sizi asla tercih etmesinler.

  • Yalı Spor Temsilcisi07 Ekim 2013

    Sayın müşterimiz, Öncelikle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.İlgili şikayetiniz doğrultusunda ürününüz Türkiye'deki marka distribütörlüğüne gönderilerek uzmanlar tarafından markanın geçerli standartlarına uygun olarak incelenmiştir. Yapılan inceleme sonucunda şikayetinize konu olan sorunun kullanıcı hatasından kaynaklandığı tespit edilmiş, ne yazık ki talebiniz marka tarafından reddedilmiştir. Bilginize sunar, Yalı Spor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön