Yalı Spor'dan Aldığım Ayakkabı Ayağımı Vurdu!

Yusuf K. |

15.07.2013 tarihinde Mithatpaşa Cad. No 1448 AGORA AVM.D.2_110 Balçova İzmir Yalı Spor mağazasından almış olduğum ayakkabının tekinin topuğunun arka üst kısmındaki ayağımı vurması sonucu 2 hafta antibiyotik tedavisi gördüm. Mağazaya götürdüğümde arızasını anlattım ve mağaza çalışanına gösterdim. Kendisininde fark ettiği arızayı fabrikaya gönderdiler ve fabrikadan 01.10.2013 tarihinde red geldi.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ocak
  11:35

  Müşterimize telefonla ulaşılmış olup, kendisine konu ile ilgili bilgi verilmiştir.

 • 02 Ocak
  14:43

  Değerli Müşterimiz,

  İlgili şikayetiniz doğrultusunda ürününüz Türkiye'deki marka distribütörlüğüne gönderilerek uzmanlar tarafından markanın geçerli standartlarına uygun olarak incelenmektedir. Yapılan inceleme sonucunda şikayetinize konu olan sorunun kullanıcı hatasından kaynaklandığı tespit edilmiş, ne yazık ki talebiniz marka tarafından reddedilmiştir. Yalı Spor olarak sürece müdahale edemediğimizi bilmenizi isteriz.

 • Yusuf K.
  31 Aralık
  13:42

  Yalı spor mağzası bukadar müşterisini düşünmeyen firma olamaz kaç günlerdir cvp bekliyorum hala bir cvp yok olumlu yada olumsuz bir cvp verirseniz enazından bizde kimlerle alışveriş yapacağımızı biliriz....