31 Ekim 2016

Yalı Spor'da Ayakkabı Garanti Sorunu.

İlk aldığım ayakkabıda yırtılma sorunu olup garantiye gönderdim. Fabrika hatası cevabı geldi. Sonrasında alacağım yeni ayakkabının üzerine belirli miktar para verip yeni ayakkabımı aldım. Bu aldığım ayakkabı yine 4 ay içinde kenarları yırtılmaya başladı. Ben bu ayakkabıyla ne koşuya çıkarım, ne futbol oynamaya. Keyfimde yapmışım gibi bana firmanın açıklaması böyle bir şey tespit edilmemiştir. Firma müdürünün bile yerinde olmayıp, oradaki reyonlara bakanların bana böyle bir açıklamayı verip göndermeleri.

Berkant 931 Okunma

Cevaplar

  • Berkant 31 Ekim 2016

    Anlıyorum o zaman ben işimi adli yollarla çözmeye çalışıcam. 400 TL'lik ayakkabıyı 350 TL gösteren Denizli çamlık Yalı Spor mağazanız ile sorunu çözmeye çalışıcam.

  • Yalı Spor Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, İlgili şikayetiniz doğrultusunda ürününüz Türkiye'deki marka distribütörlüğüne gönderilerek uzmanlar tarafından markanın geçerli standartlarına uygun olarak incelenmiştir. Maalesef ürününüze olumlu yanıt gelmemiştir. Yaşamış olduğunuz olumsuz tecrübe için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Yalı Spor olarak markanın inceleme sonucuna herhangi bir müdahale şansımız bulunmamaktadır. Bilgilerinize Sunar, iyi günler dileriz. Yalı Spor Müşteri Hizmetleri 0850 222 77 59

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön