23 Ocak 2014 #2251870

Yalı Spor'dan Aldığım Ayakkabının Tabanı Kaydı

Yalı Spor'dan FILA markalı bir ayakkabı aldım. Ayakkabının her iki adetinin arka tarafı ezildi ve giyildiği zaman ayağıma zarar verecek şekilde tabanı kaydı. 31 Aralık'ta ayakkabıyı gönderdim ve sorunun bende olduğunu söylediler.


Şimdi soruyorum onlara; bir çok ayakkabı giyiyorum onda olmuyorda neden sizin ayakkabı da oldu? Ben gerçekten sizi bütün heryere şikayet edeceğim. Ben öğrenciyim ve biriktirdiğim para ile ayakkabı alıyorum "Yalı Spor kalitelidir" diye ama siz yanlışınızı kabul etmiyorsunuz. Bir tane ayakkabı da sorun olsa tamam diyeceğim ama her ikisinde de sorun var. Arıza da kabul etmedi.
Gerçekten sizden şikayetçiyim. Bir müşteri olarak hakkımı savunacağım.

Alperen 179 Okunma

Cevaplar

  • Yalı Spor Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İlgili şikayetiniz doğrultusunda ürününüz Türkiye'deki marka distribütörlüğüne gönderilerek uzmanlar tarafından markanın geçerli standartlarına uygun olarak incelenmektedir. Yapılan inceleme sonucunda şikayetinize konu olan sorunun kullanıcı hatasından kaynaklandığı tespit edilmiş, ne yazık ki talebiniz marka tarafından reddedilmiştir. Yalı Spor olarak sürece müdahale edemediğimizi bilmenizi isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön