27 Aralık 2013

Yalı Spor'dan Aldığım Ayakkabı Ayağımı Vurdu!

15.07.2013 tarihinde Mithatpaşa Cad. No 1448 AGORA AVM.D.2_110 Balçova İzmir Yalı Spor mağazasından almış olduğum ayakkabının tekinin topuğunun arka üst kısmındaki ayağımı vurması sonucu 2 hafta antibiyotik tedavisi gördüm. Mağazaya götürdüğümde arızasını anlattım ve mağaza çalışanına gösterdim. Kendisininde fark ettiği arızayı fabrikaya gönderdiler ve fabrikadan 01.10.2013 tarihinde red geldi.

Yusuf 205 Okunma

Cevaplar

  • Yalı Spor Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimize telefonla ulaşılmış olup, kendisine konu ile ilgili bilgi verilmiştir.

  • Yalı Spor Temsilcisi02 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İlgili şikayetiniz doğrultusunda ürününüz Türkiye'deki marka distribütörlüğüne gönderilerek uzmanlar tarafından markanın geçerli standartlarına uygun olarak incelenmektedir. Yapılan inceleme sonucunda şikayetinize konu olan sorunun kullanıcı hatasından kaynaklandığı tespit edilmiş, ne yazık ki talebiniz marka tarafından reddedilmiştir. Yalı Spor olarak sürece müdahale edemediğimizi bilmenizi isteriz.

  • Yusuf31 Aralık 2013

    Yalı spor mağzası bukadar müşterisini düşünmeyen firma olamaz kaç günlerdir cvp bekliyorum hala bir cvp yok olumlu yada olumsuz bir cvp verirseniz enazından bizde kimlerle alışveriş yapacağımızı biliriz....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön