27 Ocak 2014 #2257909

Yalı Spor Kusurlu Ürün Sattı

Yalı Spor İzmir Agora şubesinden alınan Reebook marka ayakkabımın hava tabanının patlak olduğunu, aldığım 8. gün yağmur yağması sonucu fark ettim (herkes bilir patlak lastik şüphesi su ile muayene edilir). Firmaya İzmir dışında ikamet etmem nedeniyle 17. gün iade talebinde bulundum.


Sonunda gelen cevap "red" oldu. Reebok firmasına göre ayakkabının üretiminden kaynaklı bir hatabulunmuyordu! İnsanları saf yerine koyuyorlar. 370 TL verip aldığım Reebok marka ayakkabıyı 3 gün giyebildim. Yağmur yağmasa bana satılan ayakkabının tabanının patlak olduğunu bile fark etmeyecektim. Üç günlük "günlük kullanımda" tabanı patlayan ayakkabı mı olur? Ey Reebok senin ayakkabıların bu kadar mı kötü.

Kemal 256 Okunma

Cevaplar

  • Kemal02 Şubat 2014

    bana verilen inceleme sonucunda kullanıcı hatasından kaynaklandığına dair tek bir satır yok!

  • Yalı Spor Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İlgili şikayetiniz doğrultusunda ürününüz Türkiye'deki marka distribütörlüğüne gönderilerek uzmanlar tarafından markanın geçerli standartlarına uygun olarak incelenmektedir. Yapılan inceleme sonucunda şikayetinize konu olan sorunun kullanıcı hatasından kaynaklandığı tespit edilmiş, ne yazık ki talebiniz marka tarafından reddedilmiştir. Yalı Spor olarak sürece müdahale edemediğimizi bilmenizi isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön