11 Eylül 2013

Yalı Spor İlk Giyişimde Dikişlerden Söküldü!

Yalı Spor'dan 13.08.13 tarihinde almış olduğum mayo şort ilk giyişimde bir kaç saat içinde dikişlerinden sökülmüş olup tatil dönüşü tam olarak 17 gün sonra götürüp teslim ettiğimde personelin doğrudan ilgisizliğiyle karşılaştım. Bir kaç saat de olsa giyildiği için incelemeye göndermemiz lazım dediler.


Ayrıca "Haftada bir uğrayacak durumunu sorar mısınız?" diye sordular bana. Bir zahmet sonuçlanınca bana bilgi verirsiniz o kadar da müşteri odaksız değilsinizdir herhalde dedim ancak maalesef bizim şartlarımız böyle biz bir şey yapamıyoruz diyebildiler. Yalı Spor varsa işin içinde Nike ürünlerinden uzak durulmalı.

Uğur 141 Okunma

Cevaplar

 • Yalı Spor Temsilcisi09 Ekim 2013

  Müşterimize ulaşılmış olup, şikayeti çözüme ulaştırılmıştır. Arızayla ilgili olumlu yanıt alınmıştır. Müşterimize konuyla ilgili bilgi verilmiştir.

 • Uğur08 Ekim 2013

  Sayın Yetkili, Sizin beni arayıp ilgileniyoruz demenizin üzerinden 3 hafta geçti ancak hala benim sorunumu çözen ya da ilgilenen birisi bulunmuyor.

 • Yalı Spor Temsilcisi23 Eylül 2013

  Uğur Bey, Ürünü satın aldığınız mağaza ile iletişime geçerek sizi bilgilendireceğiz. Saygılarımızla,

 • Uğur23 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, Yazdıklarınız tamamen standart, benim sorunuma çözüm niteliği taşımayan ve kibarca yazılmış bir geçiştirmeden ibarettir. Bu kadar uzun süre sonra cevap yazdığınız ve ilgisizliğiniz için sizi tebrik ediyorum.

 • Yalı Spor Temsilcisi23 Eylül 2013

  Merhaba Uğur Bey, Mağazamızda yaşadığınız sorunla ilgili sizden özür dileriz. Konuyla ilgilenen bölümlerimize mesajınızı iletmiş bulunmaktayız. Bu şekilde bir sorunun yaşanmaması için gerekli çalışmaları yapacağımızı tarafınıza bildiririz. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

 • Uğur15 Eylül 2013

  Ne arayan oldu, ne de soran!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön