23 Ocak 2014 #2249959

Yalı Spor Değişim Yapmadı

21.09.2013 tarihinde denizli de bulunan Forum Çamlık Yalıspordan 1 çift Nike marka deri spor ayakkabı aldım. o gün itibariyle fiyatı 219 tl idi. 11. aydan itibaren deri diye söylenen spor ayakkabının ön burun kısımlarından ve yanlardan sanki bir yere çarpıp soyulmuş gibi derileri kalkmaya başladı.


12.15.2013 tarihinde aldığım yere ayakkabıyı incelenmesi için faturasıyla birlikte verdim. 11.01.2014 tarihinde incelemeden geri geldi. üründe oluşan hatanın yapım ve malzemeden kaynaklı değil tamamen kullanıcı hatasıdır diyerek değişim talebimi reddettiler. Toplam 219 tl verip aldığım bir ayakkabıyı üstelikte deri olduğu söylenen ve üç çift spor ayakkabım olmasına rağmen hor kullanmam mantık dışı.

Aycan 447 Okunma

Cevaplar

  • Aycan31 Ocak 2014

    sizin uzmanlarınız bu durumda ayakkabıların deri soyulmasını kullanıcı hatası oldugunu söylüyorlar anladıgıma göre bize satarken ayakkabı deri su gecirmez diye satıldı aldıgım ürünün ben saglıklı ve güvenilir oldugu icin tercih ettim fotograflarda da görüldügü üzere deride yerinden kalkmalar ve kabarmalar var aldıgım deri ayakkabının üstünün soyulması ama ic tarafın gözükerek kötü bi görüntü olşturması ayakkabının ic ve dışın farklı bu durumda farklı deriler mi var yoksa sadece bi kısmı mı deridir ?

  • Yalı Spor Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İlgili şikayetiniz doğrultusunda ürününüz Türkiye'deki marka distribütörlüğüne gönderilerek uzmanlar tarafından markanın geçerli standartlarına uygun olarak incelenmektedir. Yapılan inceleme sonucunda şikayetinize konu olan sorunun kullanıcı hatasından kaynaklandığı tespit edilmiş, ne yazık ki talebiniz marka tarafından reddedilmiştir. Yalı Spor olarak sürece müdahale edemediğimizi bilmenizi isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön