30 Nisan 2015

Yalı Spor Arızalı Ürün Kargo Ücreti!

13/04/2015 tarihinde Yalı Spor'un internet sitesi üzerinden bir adet Adidas marka ayakkabı satın aldım. Ayakkabıyı kullanmaya başlayalı bir ay olmadan ayakkabı yan taraflarından yırtıldı (açılmalar meydana geldi).


Konu ile ilgili Yalı Spor müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmede ürünü göndermem gerektiğini ve kargo ücretini benim ödemem gerektiğini söylediler. Bir ay dolmadan yırtılan arızalı ürünü göndermek için kargo ücretini benim ödemem kabul edilemez. 95 liraya almış olduğum ürün için 19,38 lira kargo ücreti ödedim. Sipariş numarası: 97639. Ücretin tarafıma ödenmesini istiyorum. Benzer bir durumda başka bir site kargo ücretini ödemişti.

Sinan 838 Okunma

Cevaplar

  • Sinan08 Haziran 2015

    Verilen cevap klasik ezbere cevaptan başka bir şey değildir. Yapmış olduğunuz açıklamayı kabul etmiyorum

  • Sinan06 Mayıs 2015

    Bir ay dolmadan satmış olduğunuz ürün arızalı çıkıyor ama kargo ücretini ben ödüyorum gerçekten komik bir durum. Başka bir siteden almış olduğum ürünü 8 ay sonra iade ettim hiçbir şekilde kargo ücreti ödemedim. Arızalı olarak göndermiş olduğum ürün ile alakalı da henüz bir arıza takip numarası tarafıma iletilmedi. Gerçekten nasıl bir sisteminiz var anlamak mümkün değil. Kesinlikle bu siteden bir daha alışveriş yapmam. Tüketici hakları derneğine de şikayette bulunacağım. Yapmış olduğunuz açıklamaları kabul etmiyorum.

  • Yalı Spor Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Değerli müşterimiz, Değişim ve iadelerin ilk gönderimlerinde tüm kargo ücretleri tarafımıza aittir. Arızalı ürünlerde ise incelenmesi için gönderdiğiniz ürünlerde kargo ücreti size ait olup kabul ya da red gelen sonuçların gönderimlerinin kargo ücretleri bize aittir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Yalı Spor Müşteri Hizmetleri 0850 222 77 59

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön