19 Temmuz 2016

Yalı Spor Arızalı Ürün Kabul Olsa Bile Aynı Üründen Olmadığı Halde Para İadesi Yapmıyor!

230 TL verip aldığım ayakkabının, 1 ay bile kullanmadan önünde açılma oldu. İncelemeye 27'sinde yolladım üstüne telefonda bildirdim, bana 21 iş günü içinde size dönüşü olacağını söylediler. Daha sonra 1 aya yakın bir zaman geçti ve bilgi almak için tekrar aradım bana söyledikleri ''ürün bize 30'unda ulaştı ama giriş yapılmamış şu an girişini yapıyorum. '' Ellerine ulaştıktan 11 gün sonra giriş yapmak akıllarına geldi o da ben aramasam belki de daha da uzun sürecekti, unutup gideceklerdi.


Sonra bana tekrar 21 iş günü daha beklemem söylendi. Bu süre yaklaşık 45-50 gün sürdü. Mevsimler değişti, ayakkabıdan daha cevap yok. Sonra hele şükür ilkbahardan yaz ayına girdik günler, haftalar geçti cevap geldi. Sonuç: Olumsuz!


Şimdi o kadar beklediğime mi yanayım, kabul olmadığına mı yanayım bilemedim. Bu kadar sorumsuz, ilgisiz bir firma görmedim. Mahkemeye gideceğim.

Muhammet 224 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet27 Temmuz 2016

    Arızadan Ret yanıtını alan ve dönen ürünüm gayet ilgisiz ve kabaca kargolanıp yollanmış, kutusuyla yollamıştım kutusuz gelmiş. Bunun üzerine telefon açtığımda müşteri temcilsi müsveddesi 1 tane kendine bayan diyor, neyse işte bu müsvedde konuyla ilgili cevap beklediğimde yok bu firmanın bize gönderdiği şey, firma ne yaparsa biz ona göre yollarız gibi kelimeler etti. E kardeşim madem beni firma ilgilendiriyordu ben neden sizden alışveriş yaptım? Gider firmadan yapardım. Benim muhatabım sizsiniz firma değil. Ben sizden aldım sizi bilirim. İşinize gelmeyince firmaymış. Bizene kardeşim firmadan? Bu şekilde anlattıktan sonra bu müsvedde telefonu yüzüme kapattı. Parasını alana kadar satış yaptığı üründe %100 arkasında duran bu sözde firma, parayı aldıktan ve iş bittikten sonra ortalıkta yok. Kendi sözlerinin arkasında değiller. Samimi söylüyorum bu gereksiz firmadan tek parça ürün almayın!.

  • Muhammet19 Temmuz 2016

    Kopyala yapıştır bant yayını yapın diye yazmadım ben bu şikayeti. Sizlik bir şey yok, ben diğer müşteriler yanmasın diye uyarıyorum. Size kaldıysak zaten. Paranız çöpe gitmesin, aLMAYIN arkadaşlar. Ürün satılana kadar garantili, satılana kadar arkasında duran firma, satış gerçekleştikten sonra ortalıkta yok. İşte böyle herkese yazdığı şeyleri bozuk plak gibi tekrar ediyorlar, bir çözüm ürettikleri yok.

  • Yalı Spor Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, İlgili şikayetiniz doğrultusunda ürününüz Türkiye'deki marka distribütörlüğüne gönderilerek uzmanlar tarafından markanın geçerli standartlarına uygun olarak incelenmiştir. Maalesef ürününüze olumlu yanıt gelmemiştir. Yaşamış olduğunuz olumsuz tecrübe için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Yalı Spor olarak markanın inceleme sonucuna herhangi bir müdahale şansımız bulunmamaktadır. Bilgilerinize Sunar, iyi günler dileriz. Yalı Spor Müşteri Hizmetleri 0850 222 77 59

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön