17 Aralık 2013

Yalı Spor Ürünü İade Almadı!

İzmir Karşıyaka Yalı Spor mağazasından 1 adet Nike airmax aldım (254 tl ) 4-5 ay sonra hava tabanı çıktı. Bende aldığım mağazaya getirdim ve değişimini istedim. Ayakkabıyı alıp bir yere göndereceklerini, onay alınırsa değişimin yapılacağını söylediler.

Şimdi mağaza bana kabul edilmedi diyor sanki o hava tabanını ben çıkartmışım gibi. Olan bana oldu 254 tl param çöpe gitti hala taksitini ödüyorum. Haklarımı aramak için tüketici heyetine gideceğim sorun para değil 254 tl ayakkabıya veren birinin sizce paraya ihtiyacı mı olur? Sorun şu, böyle mağazaların kapatılması gerek.

Cengiz 282 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 17 Aralık 2013

    Bakın İlgili Müdürlük , Ayakkabının tabanı çıktı! Bu nasıl bir kullanıcı hatası olabilir ? Ben Tüketici Hakemine yarın gideceğim onlarında kararı dediğiniz gibiyse sizden ÖZÜR DİLEYECEĞİM Ben sizden herhangi bir müdahale etmenizi istemiyorum ki. Ben bu ayakkabıyı distribitörden almadım sizden aldım ben parasını da size verdim distribitöre değil. Çözüm yerinin siz olmadığını alırken neden söylemediniz? Özellikle alırken bana satan arkadaşa sordum bi sorun olmaz olursa gelin geri verin demiştiniz Şimdi distribitör felan oldu. Dediğim gibi ayakkabıyı yarın alıp tüketici hakemine getireceğim gerisi çok önemli değil.

  • Yalı Spor Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İlgili şikayetiniz doğrultusunda, yapılan incelemede şikayetinize konu olan sorunun kullanıcı hatasından kaynaklandığı tespit edilmiştir. Bu incelemeyi marka distribütörleri tarafından atanan yetkililer yapmaktadır. Dolayısıyla sürece herhangi bir müdahale şansımızın olmadığını bilginize sunar, iyi bir gün geçirmenizi dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön