09 Mayıs 2016

Yalı Spor Sneaks Cloud Agora Şubesindeki Sorumsuzluk!

06.05 tarihinde Yalı Spor zincir mağazalarından biri olan Sneaks Cloud Agora şubeden bir ayakkabı satın almak istedik. Ürünün 41 numarasının Mavi Bahçe şubesinde bulunduğunu max. 3 saat içerisinde teslim edileceğini ödemeyi ise peşinen yapmamız gerektiğini söylediler.

Mağaza müdürü T**** beye özellikle iade süreci ile ilgili sorular sorduk, ürünü beğenmemiz durumunda iade işleminin taksitli yapılıp yapılmayacağı konusunda teyit istedik. Kendileri aynı gün içerisinde yapılan iadelerde taksitli olarak değil tüm tutarın iade edileceği konusunda bize bilgi verdi. Sonuç olarak ürün bize belirtilen süre içerisinde teslim edilmedi tam 6 saat boyunca kurye ha geldi ha gelecek denerek oyalandık. Ürün iadesi taksitli olarak gerçekleşti. Personelin iade sürecinden haberi bile yok, sorumsuz bir tutumu var, özellikle müdür yardımcısı (E**** bey) ve kasada duran hanımefendi bizi dövmekten beter ettiler.

Yesim 267 Okunma

Cevaplar

  • Yesim 24 Haziran 2016

    hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı

  • Yesim 24 Mayıs 2016

    Herhangi bir geri dönüş sağlanmadı.

  • Yalı Spor Temsilcisi13 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, 13.05.2016 tarihinde şikayetiniz ile ilgili olarak, müşteri temsilcilerimiz tarafından arandınız. Ancak, ulaşılamadınız. Tarafınıza tekrar geri dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Yalı Spor Müşteri Hizmetleri 0850 222 77 59

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön