01 Haziran 2016

Yalı Spor Para Puan Kullanımı Sonrası Ürün Değişimi!

2016 Mayıs ayının sonunda yapmış olduğunuz kampanya ve önceden birikmiş olan para puan ile İzmir Karşıyaka şubenizden almış olduğum ürünün bir tanesini değiştirmek istedim. Aynı ürün olursa birebir değiştiriyorlar. Fakat siz aynı markanın başka bir ürününü almak isterseniz sizin para puan hiçbir işe yaramıyor.

- Sistemden baktık maalesef para puan ile alışveriş yapmışsınız. Para puanlarınız geçersiz. Bilmem şu kadar fark ödemeniz gerekiyor diyen bir kasa görevlisi, mağaza müdürü ile konuşup duruyorsunuz.

Yalı Spor mağazası bir kurumun önceliğinin müşterisi olması gerekirken maalesef müşteri aldatmaca gibi yönelim içerisinde olmasını anlamak mümkün değil, telefon ile size ulaşamadım. Size diye hitap ediyorum. Bundan sonra ki alışveriş işlemlerimi sizden almayacağım. Alan çevremdeki dostlarıma sizlerden çok iyi bir şekilde bahsedeceğim.

Sinan 314 Okunma

Cevaplar

  • Yalı Spor Temsilcisi06 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak, tarafınıza geri dönüş sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Yalı Spor Müşteri Hizmetleri 0850 222 77 59

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön