Yalı Spor Hatalı Ürün Yollaması!

Melih K. |

Ben Ramazan Bayram'ından önce Yalı Spor'un internet mağazasından Nike airmax marka ayakkabı sipariş etmiştim. Ürün elime geçti geçmesine amma velakin 2-3 gün ayakkabıyı giydim ve sağ teki ayağımı yara yaptı bende bayramdan sonra durumu kendilerine ilettim onlarda inceleme için ayakkabıyı yollamamı istediler bende yolladım aşağı yukarı 2 haftaya yakın incelemede kalmış ve bu sabah yani 11.08.2016 saat 08:30'da tekrardan aradım ayakkabının akıbetini öğrenmek için müşteri hizmetlisi S*** bey bana ayakkabının iade edileceğini söyledi ve ayakkabıda hiçbir kusur yokmuş? Ben adamlara ayağımı nasıl yara yaptığına dair resimler yollamama rağmen göz göre göre bana hatalı ürünü 5 iş günü içinde yollanacağını söyledi. Bende hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağımı söyledim ve en kısa sürede mahkemeye vereceğim kendilerini.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melih K.
  17 Ağustos
  23:55

  Ayakkabı alacak arkadaşlar için yazıyorum internette görmüş olduğunuz her ayakkabıyı asla ama asla giymeden denemeden almayın bu benim ilk alışverişim oldu daha da almam. Gidin mağazaya deneyerek Ali'n bundan bin kat daha iyi. Üstelik ayakkabıya 250 TL para verdim karşılığında aldığım ürün hatalı ürün ve hatalı olduğunu kabul etmeyen bir firma ile uğraşmak zorundayım simdi

 • Melih K.
  11 Ağustos
  13:27

  Tüketici mahkemesine anlatırsınız derdinizi

 • Melih K.
  11 Ağustos
  13:26

  Tüketici mahkemesine anlatırsınız derdinizi artık

 • 11 Ağustos
  13:10

  Değerli Müşterimiz,

  İlgili şikayetiniz doğrultusunda ürününüz Türkiye'deki marka distribütörlüğüne gönderilerek uzmanlar tarafından markanın geçerli standartlarına uygun olarak incelenmiştir. Maalesef ürününüze olumlu yanıt gelmemiştir. Yaşamış olduğunuz olumsuz tecrübe için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Yalı Spor olarak markanın inceleme sonucuna herhangi bir müdahale şansımız bulunmamaktadır.

  Bilgilerinize Sunar, iyi günler dileriz.

  Yalı Spor Müşteri Hizmetleri
  0850 222 77 59