16 Ekim 2014

Yalı Spor Hatalı Ürün İncelemesini Adil Yapmıyor.

Yalı Spor Karşıyaka Outlet Mağazasından aldığım Nike Pegasus 30 marka koşu ayakkabısı, koşu esnasında tabanının topuk kısmı içinden (yastıklamasından) patlaması sonucu hasar görmüştür ve rahatsız edici bir gıcırdama sesi çıkartmaya başlamıştır.

17520 numaralı formuma gelen cevap: Ayakkabıyı yıkadığım için kullanıcı hatası olduğudur. Yetkili birimi arayıp ayakkabımı yıkmadığımı, nemli bir bezle sildiğim kullanıma bağlı olarak terleme ve ıslanma olabileceğini söyledim. Bana hakkımı tüketici hakem heyetinde aramamı tavsiye etti. 4 yıldır Nike Pegasus kullanıyorum ve daha önce böyle bir arızayla hiç karşılaşmadım.

Samut 2.115 Okunma

Cevaplar

  • Samut22 Ekim 2014

    Marka yetkilisine ürünü yıkamadığımı söyledim. Taktir edersiniz ki ayakkabı yıkayıp tabanı (yastıklamayı) patlatamam. Anlıyorum ki ürünü sizden değil başka bir mağazadan almış olsaydım mağdur olmazdım. Hala ürün incelemesini adil yapmadığınızı düşünüyorum.

  • Yalı Spor Temsilcisi21 Ekim 2014

    Merhaba, şikayetinizi ilgili birimimize aktardık. Marka yetkilileri tarafından incelenen ürünün yıkandığı tespit edildiği bilgisine ulaştık. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön