Yakışmadı Pamukkale Turizm!

Esra I. |

12.06.2015 tarihinde saat 15:00 civarında bilet satış temsilcisi Ş***** Y. ile muhatap olarak bilet satın aldım. Tercihim Pamukkale Turizm aracını kullanmaktır her zaman ancak beni Anadolu Ajans'ı fazlasıyla överek o araçtan bilet almaya yönlendirdi.

Ayrıca aracın Aydın-Denizli arasında bulunan Buharkent'ten geçip geçmediğini sordum sistemde gözüktüğünü söyledi. Bilette varış yerinin Buharkent gözükmesini istediğimi söyledim sistemin o şekilde vermediğini ancak Denizli'ye bileti kesebileceğini ve bizim otobüste muavine söyleyip Buharkent'te inişi gerçekleştirebileceğimizi söyledi ben de bileti aldım. Ama araca binince öğrendik ki araç hiç Buharkent'ten geçmiyormuş.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  15:33

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Esra I.
  13 Haziran
  17:25

  Merhaba,
  12.06.2015 tarihinde saat 15.00 civarında bilet satış temsizcisi Şengül Yalçınkaya ile muhatab olarak bilet satın aldım. Tercihim Pamukkale aracını kullanmaktır her zaman ancak Beni anadolu ajans i fazlasıyla överek o araçtan bilet almaya yönlendirdi. Ayrıca aracın Aydın-Denizli arasında bulunan Buharkentten geçip geçmediğini sordum sistemde gözüktüğünü söyledi. Bilette varış yerinin Buharkent gözükmesini istediğimi söyledim sistemin o şekilde vermediğini ancak Denizli\'ye bileti kesebileceğini ve bizim otobüste muavine söyleyip Buharkentte inişi gerçekleştirebileceğimizi söyledi ben de bileti aldım. Ama araca binince öğrendik ki araç hiç Buharkentten geçmiyormuş.