15 Haziran 2015

Yakışmadı Pamukkale Turizm!

12.06.2015 tarihinde saat 15:00 civarında bilet satış temsilcisi Ş***** Y. ile muhatap olarak bilet satın aldım. Tercihim Pamukkale Turizm aracını kullanmaktır her zaman ancak beni Anadolu Ajans'ı fazlasıyla överek o araçtan bilet almaya yönlendirdi.

Ayrıca aracın Aydın-Denizli arasında bulunan Buharkent'ten geçip geçmediğini sordum sistemde gözüktüğünü söyledi. Bilette varış yerinin Buharkent gözükmesini istediğimi söyledim sistemin o şekilde vermediğini ancak Denizli'ye bileti kesebileceğini ve bizim otobüste muavine söyleyip Buharkent'te inişi gerçekleştirebileceğimizi söyledi ben de bileti aldım. Ama araca binince öğrendik ki araç hiç Buharkent'ten geçmiyormuş.

Esra 317 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi18 Haziran 2015

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

  • Esra13 Haziran 2015

    Merhaba, 12.06.2015 tarihinde saat 15.00 civarında bilet satış temsizcisi Şengül Yalçınkaya ile muhatab olarak bilet satın aldım. Tercihim Pamukkale aracını kullanmaktır her zaman ancak Beni anadolu ajans i fazlasıyla överek o araçtan bilet almaya yönlendirdi. Ayrıca aracın Aydın-Denizli arasında bulunan Buharkentten geçip geçmediğini sordum sistemde gözüktüğünü söyledi. Bilette varış yerinin Buharkent gözükmesini istediğimi söyledim sistemin o şekilde vermediğini ancak Denizli'ye bileti kesebileceğini ve bizim otobüste muavine söyleyip Buharkentte inişi gerçekleştirebileceğimizi söyledi ben de bileti aldım. Ama araca binince öğrendik ki araç hiç Buharkentten geçmiyormuş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön