04 Şubat 2015

Yakaladinyakaladin.com Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Yakaladinyakaladin.com 29.1.2015 tarihinde alışveriş yaptım ama ürünlerin ödemesini anında yapmama rağmen hala ön sipariş olarak görününce mail gönderdim. Cevap yazılmadığı için aradım ve telefonlara hiç kimse bakmadı. Her gün aradığım ve her gün mail gönderdiğim halde hiçbir dönüş alamadım.


İnstagram sayfalarından durumu bildirdiğimde ise, firmanın iflas ettiği ve ücret iadesi bile yapılamayacağı söylendi. Sitelerine erişim yok, ama ben sipariş sayfamın kopyasını almıştım ve dekontum da var. Sipariş tutarımın hesabıma yapılmasını istiyorum. Yetkililerden muhakkak dönüş bekliyorum.

Büşra 391 Okunma

Cevaplar

  • Yakaladinyakaladin.com Temsilcisi18 Mart 2015

    Ulusal TV kanallarında yoğun olarak reklamlarımızın yayınlandığı dönemde depomuzda çıkan yangın dolayısı ile son gün alınan siparişler gönderilememiştir.Haklı olarak bankalarına harcama itirazı veren yüzlerce müşterimiz banka hesaplarımızın bloke olmasına neden olmuş, bloke kaldırılana kadar da para iadeleri yapılamamıştır. Şuan itibarı ile tüm yakaladıncıların iadeleri yapılmıştır. Yaşanan bu gecikme için sizden çok tekrar çok özür dileriz.

  • Büşra10 Şubat 2015

    FİRMA TARAFINDAN HİÇ BİR ŞEKİLDE DÖNÜŞ YAPILMADI VE PARA İADESİ YAPILMADI!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön