19 Mart 2013

Yakaladinyakaladin.com Para İadesi Yapmıyorlar!

Yakaladınyakaladın. com sözde e ticaret yapıyor ama profesyonellikle uzaktan yakından alakası yok. Daha önce birçok kez e ticaret şirketlerinden alışveriş yaptım hiç bu tarz bir sorun yaşamadım 5 gün önce yaptığım alışverişe ürün eklemek istedim reddettiler siparişi iptal ettirdiler para iadesi yapacaklarını söyleyerek ne iade var ne bilgilendirme böyle lakait bir şirket görmedim , müşteri hizmetlerindeki personeli oraya zaten zorla oturtmuşlar sanki. Olur da para iademi alabilirsem ne ala alamazsam yarın tüketici mahkemesine gideceğim elimde dekontum var.

Eser 195 Okunma

Cevaplar

  • Eser 20 Mart 2013

    Bu tarz süslü cümleler malesef sizi kurtarmayacaktır. Müşteri hizmetlerinizde bulunan arkadasın zoraki konusmaları benim 1 dk da gerçekleştirdiğim eft işlemi için 1 hafta süreç belirlemeniz online destek hizmetinizin ve telefon destek biriminizin birbirinden bir haber olması ve farklı yanıtlar vermek suretiyle dogrulama talep etmeleri bence yeterli sebeplerdir söz konusu olan durum para iadasinin yapılıp yapılmayacagına dair deil bu sürece dairdir.Bunu anlayamamıs olmanız duruma bakıs acınızın ne denli kendi tarafınızdan oldugunu gostermektedir. Saygılarımla diyemiyorum cunku işleyis sisteminiz bunu hak etmiyor.

  • Yakaladinyakaladin.com Temsilcisi20 Mart 2013

    Merhaba Eser Bey; Öncelikle www.yakaladinyakaladin.com Sayfası üzerinden;Üye girişi alanından giriş yapıldıkdan sonra Hesabım kısmından İletişime Geçmek istiyorum bölümünü kullanarak Müşteri Hizmetlerinden destek alabilir taleplerinizi iletebilirsiniz.Siparişinizi havele ile oluşturmuş ve tekrar ürün eklemek istemişsiniz havale ile oluşturmuş oldugunuz için yeni sipariş verebileceğiniz bilgisi paylaşılmışdır,iptal etmek ve tekrar yeni sipariş oluşturmak sizin talebinizdir.Siparişiniz 18.03.2013 de iptal edilmiş olup muhasebe birimine iletilmişdir ve 1 hafta içerisinde iadenizin yapılacağı bilgisi sizinle paylaşılmışdır neye istinaden iadenizin yapılmadıgı kanısına vardınız firmamızın işleyişi nettir.İadenizi bankanız üzerinden takip edebilirsiniz.Farklı sorun yada destek için Müşteri Hizmetlerimize ualaşabilirsiniz size memnuniyetle yardımcı olunucaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön