Yakaladinyakaladin.com İade Ettiğim Ürün Değiştirilmedi!

Hülya A. |

Sipariş verdim pişman oldum! Siparişin geç gönderilmesinden mi yoksa ulaşmaya çalıştığımda ilgisiz, telefonu yüzüme kapatacak, canlı destek hattında sorulara cevap vermeden çevrimdışı olacak kadar kaba olan temsilcilerinden mi başlasam bilemiyorum? İade ürünün sipariş adresime değilde başka adrese hangi akla hizmetle gönderildiğini sorgulamıyorum bile.

Yapılan yanlışlığı telefonla 2kez bildirmeme rağmen tekrar 2kez aynı hatanın yapılmasını, bu sefer geç kalmadan siparişin iptal edilmesinden bahsetmiyorum. Sadece ürün Cuma'ya kadar elime
geçecek mi bunu merak ediyorum. Buna düzgün bir cevap istiyorum, hemen kargoya
veriyoruz diye cevap vermeyin çünkü o cevabı Pazartesi aldım, hala ürün yok..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Temmuz
  17:38

  Merhaba

  Yaşanan aksaklık için özür dileriz. Tüm sorunlarınızı www.yakaladinyakaladin.com sitemizde iletişime geçmek istiyorum bölümünden bize bildirebilirsiniz en iyi şekilde yardımcı olunacaktır.

  Saygılarımızla

 • Hülya A.
  05 Temmuz
  16:02

  Ben şikayet bildiriminde bulunduğumda henüz tarafıma bir bilgi verilmemişti. kaldı ki ürünün tarafıma teslim edilmiş olması benim 2 haftalık mağduriyetimi gidermemekte ve sorularıma müşteri temsilcileriniz tarafından yeterli cevapların verilmemesi gerçeğini değiştirmemekte.

 • 05 Temmuz
  15:56

  Merhaba

  Müşteri hizmetlerimiz tarafından telefonun müşteri yüzüne kapatılması gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca size gönderilen ürün için kargo takip bilgilendirmesi tarafınıza sağlanmış olmasına rağmen şikayet kanallarına başvurmanız üzücü bir durumdur. Size gönderilen kargo takip bilgilerine hesabım kısmında iletişime geçmek istiyorum alanından gelen mesajlardan ulaşabilmektesiniz.

  Saygılarımızla