18 Temmuz 2013

Yakaladinyakaladin.com Bozuk Ürün Gönderiyor!

14. 07. 2013 tarihinde Yakaladinyakaladin.com'dan verdiğim siparişler internet sitelerinde resimleri ile aynı görüntü fakat kalite olarak çok düşük ürünler gönderiyor. 7 parça vermiş olduğum siparişlerin inanın abartmıyorum sadece 2 tanesini çöpe atmadım diğer 5 ürünüde çöpe attım, ürünler ya bozuk yada işe yaramayan ürünler.

Hakaret edercesine paket dahi yapılmadan gelişigüzel konularak gönderildiği gibi paketleri yırtık parçalanmış halde. Hemen savunmaya şöyle geçeceklerdir. Efendim biz onları düzgün paketliyoruz da kargo firmalarının taşımalarından kaynaklı deformeler diyeceklerdir. Hayır kesinlikle lakayt şekilde ticaret yapılıyor.

H?seyin 206 Okunma

Cevaplar

  • H?seyin11 Ekim 2015

    Gerek kalmadı çöpe attım.

  • H?seyin19 Temmuz 2013

    Gerek kalmadı çöpe attım sizinle işimiz olmaz artık

  • Yakaladinyakaladin.com Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Merhaba www.yakaladinyakaladin.com sitemize giriş yaparak hesabım bölümü iletişime geçmek istiyorum alanından bize ulaşabilir ya da 0212 671 52 50 telefon numaramızdan 09.00 - 17.00 saatleri arası şikayet ve sorularınız için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Memnun kalmadığınız ya da içeriğinde herhangi bir sorun tespit ettiğiniz ürünlerimizi sitemize giriş yaparak hesabım kısmı, aldığım ürünü iade etmek istiyorum alanından doldurabileceğiniz iade formu ile tarafımıza bildirebilirsiniz. Size en iyi şekilde yardım edilecektir. Yaşanan aksaklık için özür dileriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön