Yakaladinyakaladin.com Aldığınız Üründe Sorun Çıkarsa Vay Halinize!

Erdinç A. |

Siteden Sıcak Soğuk kompress aldım, üzerinde yazan talimata göre ısıtıldığı halde ısıtılınca eridiği için iade etmek istedim. Firmaya konuyu anlatan bir mesaj attım ve hiç bir yanıt vermeden mesajımı çözüldü diye işaretlediler. Bunun üzerine çok sinirlendim, üzüldüm ve siparişimi tamamen iade etmek istediğimi bildirdim. Bana sitedeki iade formunu doldurmamı söylediler fakat form çalışmıyor. Konuyu iletince de siz direkt gönderin dediler.

İade ürünleri göndersem, bir de iadelerin gidip gitmediğini öğrenmek için ve iadeleri almak için uğraşacağım. Ekte firmanın bu konudaki ciddiyetini anlatan görseli gönderiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Kalitesi Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 26 Mart
    09:48

    Merhaba ;
    www.yakaladinyakaladin.com Sayfası üzerinden;Üye girişi alanından giriş yapıldıkdan sonra Hesabım kısmından İletişime Geçmek istiyorum bölümünü kullanarak Müşteri Hizmetlerinden destek alabilir taleplerinizi iletebilirsiniz.İade işleyişimiz sizinle paylaşılmıştır,bunun üzerine iade alanın kullanamadığınızı tarafımıza belitmişsiniz size yardımcı olunmak adına iade formu doldurmadan ürünlerinizi tarafımıza karşı ödemeli Sürat Kargo gönderebileceğiniz belirtilmiştir.Bu noktada sizi uğraştıran konu nedir?Lütfen Müşteri Hizmetlerimize ulaşınız arkadaşlarımız size memnuniyetle yardımcı olucaktır.
    Saygılarımızla