23 Şubat 2013 #1650777

Yakala.co Yakala.co Full Kuponlarını Kullanamıyorum!

FULL istasyonlarından 1 sene boyunca indirimli akaryakıt alma hakkı kazanmıştım. Fakat yaklaşık 2 aydır FULL istasyonlarındaki sorun nedeniyle akaryakıt alamıyoruz.


Vaat edilen indirim gerçekleşemediği için kuponlarımın iadesini rica ettim.Fakat müşteri hizmetlerinin yazdığım her mesaja verdiği cevap bir önceki şikayetteki gibi yuvarlak cümleler oldu.


Yapıcı bir çözüm sunamadıkları gibi bana FULL müşteri hizmetleri arayarak paramı oradan istememi söylüyorlar.Nerede kaldı müşteri memnuniyeti nerede kaldı ana sayfalarında olan manifestoları.


Tüketici hakları mahkemesine durumu iletip hakkımı sonuna kadar alacağım. Kazandığımda da, tüm bilgilendirmeyi buradan yapacağım.

Engin 383 Okunma

Cevaplar

  • Engin13 Nisan 2013

    Full müşteri hizmetleri, sorunuma çözüm oldu ve paramı geri iade alabildim. ANCAK; parasını size ödeyerek Full firmasından satın almış olduğum hizmet bedeli, neden ve nasıl oluyor da para iadesi söz konusu olduğunda top sizden çıkıyor ve Full'e yönlendiriliyorum? İşte ben bunu anlayabilmiş değilim.. Oldu ki, Full benim paramı ödemeyeceğini beyan etseydi ne olacaktı? O zaman siz niye satış yapıyorsunuz ki? Kurumsallık tam olarak da burada devreye giriyor.. Bir iş yapıyorsanız, başından sonuna kadar siz takip edeceksiniz ki biz SİZE GÜVENİP alışverişimizi sizin aracılığınız ile yapabilelim. Bu noktada sarsılan güvenim benim tekrar size gelmemi, siteniz üzerinden alışveriş yapmamı engelleyecektir.. Çok da önemsemeyebilirsiniz, kaybeden siz olursunuz. Saygılarımla.

  • Yakala.co Temsilcisi23 Şubat 2013

    Değerli Yakala.co üyemiz, Hizmetiniz ile ilgili ödemiş olduğunuz bedeller Full firmasına aktarıldığı için, iade ile ilgili işlemlerinizin gerçekleştirilmesi hususunda bilgilendirme yapılmıştır. Full müşteri hizmetlerine talebinizi aktardığınızda yardımcı olacaklardır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön