13 Ekim 2015

Yakala.co Tarafından Yanıltıldım!

Mayıs ayında Yakala.co firmasına ait aplikasyondan 2 adet Cinemaksimum sinema bileti satın almak için işlem yaptım. İşlem hata verdiği için tekrar denedim ve biletimi aldım. Haziran ayında ise kredi kartı ekstremi incelediğimde çift çekim (4 adet) olduğunu yani hata veren işlemden de para çekildiğini gördüm. İtiraz için yazdığımda etkinlik kuponlarının iptal edilemeyeceğini ve kuponu kasım ayı sonuna kadar kullanabileceğimi yazdılar. Şimdi ise kuponumu süresi geçmiş kategorisine almışlar. Hem mükerrer işlem yapmalarına hem de kupon bitiş süresini yanlış yazmalarına rağmen ne kuponumu ne paramı geri veriyorlar!

Alihan 859 Okunma

Cevaplar

  • Alihan22 Ocak 2016

    Bahsedilen kuponlarin mukerrer cekim yapildigini kanitlama gereğini dusunmedigim için ekran goruntusu almadım. Zaten ayni hatayi daha önce de İzmir için satin aldığım bir otelde gerceklesip geri ödeme yapildigini gorebilirsiniz. Sirketiniz tarafından resmen parama el konuldu.

  • Yakala.co Temsilcisi17 Ekim 2015

    Mükerrer çekim ile ilgili ödeme esnasında aldığınız hataları sistem üzerinden görebilmekteyiz. Buna göre sizi yönlendirdiğimizi bilmenizi isteriz. Bunun dışında hata aldığına dair ekran görüntüsü göndermeniz gerekmektedir. Etkinlik biletlerinde 2 kere alım yapılması sonucunda bu istisnalar dışında iptal ve iadeleri sözleşmemize göre yapılamamaktadır. Satın aldığınız kuponlar 1 eylülden önce olduğu takdirde süresi geçmiş kuponlarınız da gözükmektedir. Satın alma aşamasında kabul ettiğiniz sözleşmede kuponlarınızın ağustos sonuna kadar olduğu yazmaktadır. Ekran hataları sonuçlanamadığı için de , haziran ayında 31 ağustos'a kadar kuponlarınızı kullanmanızı veya hediye etmeniz gerektiğini söylediğimizi belirtmek isteriz. İyi günler dileriz. Yakala.co

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön