05 Şubat 2014 #2274907

Yakala.co Sunduğu Fırsat İle Gerçekteki Hizmetin Farklılığı

Baia Bursa oteli için aldığımız SPA kuponlarlarıyla ilgili çok kötü bir deneyim yaşadık. Hizmet alamadık desek yeridir. Ama durumdan şikayette bulunabileceğim bir "Yakala.co" telefonu yok(bakımdalarmış sözde),web sitelerindeki iletişim formundan da hiçbir şikayet gönderilemiyor nedense. Alakasız konularda bile kiminde gitmiyor yazılar,gidenlere de dönüş yapmıyorlar. Yani karşımızda bir muhatap bulamıyoruz, şikayetimizi iletebileceğimiz bir mercii yok.

Ayhan 363 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan25 Eylül 2014

  sonuç ? sıfıra sıfır ,elde var sıfır .

 • Ayhan07 Şubat 2014

  Kurumsal olarak gizmet vermekte yetersizler . Müşteri saygıları yok . Sorun yaşadığınızda karşınızda muhatap bulamıyorsunuz .

 • Ayhan07 Şubat 2014

  Dediğiniz "canlı destek" kısmına yazdım şikayetimi . Gelen cevap : "Customer Service We apologize for keeping you waiting. Our operators are busy at the moment, please leave us a message with your email address and we'll get back to you shortly." İngilizce!!!! o ne öyle ? Türkiye kardeşim burası , biz de Türküz . kendinize gelin , aklınızı başınıza alın . Ekmek yediğiniz toprakların halkına azıcık saygınız olsun . Bumudur ? Saçmalıksa eğer , evet , budur .

 • Yakala.co Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Yakala.co üyemiz, Sayfamızda bulunan Canlı destek hattımızdan bu konuda yardım alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde çağrı sistemimiz devreye girecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön