13 Ocak
Yorum Yap
#10011099

Yakala.co Sitesinde Yazan Hizmetlerin Hiçbirinin Sağlanamaması

Yakala.co'dan almış olduğum yılbaşı galası + 2 gece konaklama kuponu için resmen kandırıldık. Otel özelliklerinde sauna, hamam yazıyordu, oteli telefonla arayarak da teyit aldık. Yalnız gittiğimizde kapalı olduğunu ve açmayacaklarını bildirdiler. Bunun için otele giriş yapar yapmaz site ile iletişime geçtik ama dönüş olmadı. Dahası zaten otel kapalıymış, sırf bu etkinlik için açmışlar. Haliyle odalar buz gibiydi. Dönüşte de bu sebepten çocukların hastalıklarıyla uğraştık.


Fırsatta açık büfe yazıyordu ama ilk günkü akşam yemeğinde ve kahvaltıda direkt kendi hazırladıkları tabakları getirdiler ve 2 yaşındaki çocuğuma yemek verilmeyeceğini söylediler. Aynı şekilde galada da çocuğuma ilk ordövr tabağından sonra yemek gelmedi. Kaldı ki bize gelen yemek bile gece 12'de geldi. Limitsiz yerli içki deniyordu ama bira istediğimizde kalmadığını söylediler. Verilmeyen hizmetler için iade istiyorum.

Türkay 2.571 Okunma

Cevaplar

  • Yakala.co Temsilcisi21 Ocak

    Sayın Üyemiz, İşleminizi detaylı bir şekilde inceleyebilmemiz için kupon koduyla birlikte bize ulaşmanızı rica ederiz. Yakala.co

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler