10 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3446581

Yakala.co Mail Adresi Sorunu

Yakala.co benim telefonumda bulunan bir uygulama. Sürekli telefondan alışveriş yapıyorum mail adresime. Hesabım kısmında da 10 yıldır kullandığım mail var başka mail adresim yok yani. Ancak kayıtlı mailimi kabul etmiyor bir türlü? Böyle bir adres bulunamadı gibi saçma sapan cevaplar alıyorum.


Mail kutumda da Yakala.co'da ait bir sürü mail bulunmaktadır yani kullandığım mail adresi. Yakala.com'da kayıtlı olan adres yıllardır. Anlamadığım bir şekilde sürekli kullanılamıyor diyor. Az önce de kupon satın aldım. Ne mailime ne telefona gelmedi mesaj. Para tabi çekildi ama elimde ne kod var ne bir belge. Hesabım kısmında fırsatlardan görebiliyorum ama orada görünen kod yeterli değildir.

Arzu Arzu 824 Okunma

Cevaplar

  • Yakala.co Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Merhaba, Üyelik bilgileriniz ile canlı destek veya 212 449 67 96 numaramızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. Aynı mail adresi üzerinden bir tane üyeliğiniz var ise tekrar üyelik kabul etmeyecektir. Mail adresi yanlış giriliyor olabilir , veya şifre yanlış olabilir detaylı inceleyebilmemiz için bizimle iletişime geçmenizi bekliyor olacağız. İyi günler dileriz. Yakalaco.Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler