01 Nisan 2013
Yorum Yap
#1718081

Yakala.co İptal Kuponumun İadesi Yapılmadı!

Yakala.co'dan internet sitesinden kupon almaya çalışırken, sitenin hata vermesi sebebiyle işlemi tekrarladım. Ancak ilk seferde de adıma kupon kesildiği için, fazla kuponu iptal etmeme rağmen iadesini kartımda göremiyorum. Kullandığım Yapı Kredi banka kredi kartımda şimdiye kadar iadelerle ilgili problem yaşamadım.


İtiarazımı Yapı Kredi bankasına da yaptım. Yakala.co'dan müşteri temsilcisi ile görüştüm beni geri arayacaklarını söyledi ancak hiçbir geribildirim almadım. O günden bu yana sıkça siteyi aramama rağmen, telefonlara kimse cevap vermiyor. İnternet sitelerinden alış-veriş yaparken bu tür para iadeleri herzaman için olası ancak site bu bakımdan güvenimi yitirdi.

Serpil Serpil 123 Okunma

Cevaplar

  • Serpil10 Nisan 2013

    Sorun zaten sadece 3 adetinin iadesini yapmış olmasın, diğer 1 adet kuponun iadesi yapılmadı. 1 kupona ait 59 tl'lik ücretimin iadesini acilen talep ediyorum.

  • Yakala.co Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Yakala.co üyemiz, 3 adet kuponun toplam iadesi 20.02.2013 09:32:21 sürecinde sağlanmış olup, iade pos görüntüleri mail adresinize gönderilmiştir. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler