20 Ağustos 2013

Yakala.co İade Edilmeyen Fırsat İptali!

Yakala.co sitesinden Barcelona seyahati fırsatı satın aldım , 24 temmuz tarihli bu fırsat yeterli katılım olmadığından iptal edildi. Fırsatın iptali ve paramın iadesini 2 kez web siteleri üzerinden bir kezde call center dan yaptığım halde geri dönüş yapılmadı ve param iade edilmedi. Üstelik gerçekleşmeyen seyahat ile ilgili tur şirketine 120 Euro da seyahat sigortası bedeli ödedim. Firmadan şikayetçiyim benden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü mağdur ettiği gibi paramı da geri ödemedi.

Alper 267 Okunma

Cevaplar

  • Alper28 Ağustos 2013

    Benim satın aldığım tarihteki Barcelona turu yapılmamıştır. Başka tarih ve başka yere olan bir tura rezervasyon yapıp katılmadığımı iddia etmek asılsızdır altında imzamın veya onayımın olduğu bir tur yoktur böyle bir durum varsa firma bunu ispata mecburdur, yakala.co yu ve Tur şirketini mahkemeye vereceğim kimin haklı olduğuna ve doğru kararı İstanbul mahkemelerinin vereceğine eminim.

  • Alper28 Ağustos 2013

    Probleme çözüm üretilmediği gibi olumlu veya olumsuz bilgilendirme yapılmadı Tüketici Hakları Hakem Heyetinde haklarımı arayacağım.

  • Yakala.co Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Değerli Yakala.co üyemiz, Tur iptali nedeniyle yapılan tur değişikliği için rezervasyonunuzun bulunduğu ve katılmadığınız aktarılmıştır. Detaylı bilgi için, firma ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön