23 Mart 2013 #1702015

Yakala.co Hizmet Yok İade Yok!

K.kaya günübirlik tur kuponunu 20mart son günü kullanmak için 18martda aradım. Turun rehberi, son otobüs 19 mart'da dedi. Nasıl olur, son gün 20 mart olması lazım diye radikal turu aradım. Aracın tam dolu olduğunu rezarvasyon alamadıklarını, benim gibi kuponu kullanamayan 250 civarında kişi olduğunu, son güne bırakmamam gerektiğini, söylediler.


Turlarda 1-2 gelmeyen kişi olabilir. Sabah otobüsün Kadıköy de ki kalkış noktasına gittim. Kimse yoktu,otobüsün rehberine telefon ettim, açmadı. Firmayı aradığımda herkesin tam geldiğini,Kadıköy den katılım olmadığında aracın direk gittiğini, bana ispatlamak zorunda olmadıklarını, kullanılmayan kuponlar için Yakala.co'dan ödeme almadıklarını söylediler.

Özgün 142 Okunma

Cevaplar

  • Özgün26 Mart 2013

    ilk yazımda belirttiğim üzere ilk tur firması ile görüştüm, son güne bırakmamam gerektigini, zamanlarını boşa harcadıgımı, katılınmayan turların parasını zaten yakala.co dan almadıklarını, istedigim yere şikayet edebileceğimi söylediler. yakala.co ile de görüştüm, "söz konusu fırsatta iptal iade kabul edilmemektedir" cevabını aldım. Şimdi de tur firması ile iletişime geçmem gerektiği belirtilmiş. Bu kupon işi benim iç ilk idi, son oldu. Bir daha da ne radikal tur ne de yakala.co ile işim omaz.

  • Yakala.co Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Yakala.co üyemiz, Talebinizle ilgili öncelikli olarak tur firmasıyla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön