27 Haziran 2015

Yakala.co Fırsat Ürününde Kullanılan İfadelerin Tutarsızlığı!

Teknede boğaz gezisi ve kahvaltı linkinde geçen fırsat ürününden iki kupon aldık. Link özetinde geçen 26 Temmuza kadar her Pazar ibaresi maalesef ki yanlış beyandır. Bugün fırsatımızı Pazar günü kullanmak için firmayı aradık. Tekne yetkilileri ramazan ayı boyunca kahvaltı olmadığını söyledi. Hava şartları yüzünden öncesinde kullanmamıştık. 20 Temmuz'a kadar bayram ve bayramın ertesi hafta tatil için şehir dışındayız yani kullanamıyoruz. Bunun için bugünde iptal işlemi istedim. Fakat müşterilerine bu şekilde yanlış bir beyan vermesi sebebiyle firmanın bizi mağdur etmesi sebebiyle şikayet ediyorum.

Ezgi 1.810 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi13 Temmuz 2015

    Firma yetkililerinin bana cevap vermemiş olması ne kadar düşündürücü...

  • Ezgi01 Temmuz 2015

    Bununla ilgili şikayetimi aynı gün içerisinde sizin personelinize de canlı destek hattından ilettim. Kayıtlara bakarsanız kupon kodu ve konuşmaları görürsünüz. o çözüm sunmadığı için buraya şikayetimi yazdım. Açıkçası linkinizdeki yazıları da zaten bilmiyorsanız bu da bir sorundur. Burada belirttiğim gibi tekne yetkilileri ile de telefon görüşmesi yaptık. Bu sizin ve oranın arasındaki sorun. Ben de ortada mağdur kaldım. Bu bana yaşattığınız ikinci güvensizlik oldu daha önce de sorun yaşamıştım. Sizi artık tercih etmiyorum. İyi günler.

  • Yakala.co Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Değerli Üyemiz, Yaşadığınız olumsuzluk nedeniyle üzgünüz. İşleminizi detaylı olarak inceleyebilmemiz ve size yardımcı olabilmemiz için "[email protected]" adresine şikayet numaranızı ve kupon kodunuzu iletmenizi rica ederiz. Konu hakkında sizden bilgi bekliyor olacağız. İyi günler dileriz. Yakala.co

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön