Yakala.co Yanıltıcı Bilgilerle Satış Yapıyor!

İrfan G. |

26.12.2013 tarihinde Yakala.co sitesinden, 2 farklı firmanın sağladığı online eğitim içerikli 2 adet fırsat kuponu satın aldım. Daha önce aynı fiyatlara başka bir siteden ingilizce eğitimi aldığım ve faydasını gördüğüm için tercih etmiştim fakat gördüm ki, Yakala.co satışına aracı olduğu hizmetlerin içeriğinden bihaber ve yanlış vaad ve bilgilerle satış yapılıyor.

Zira içeriğinde online videolar, interaktif oyunlar vb. şeylerin olduğu hem fırsat detaylarında hem firma sitelerinde belirtilen hizmetlerin ikisi de eğitim konusu olan ders kitaplarını taratmış, pdf dosyası halinde bilgisayarınıza indirmeniz den başka hiçbir hizmet sunmuyor! Daha açamadan dosyayı sertifikam gelmiş!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrfan G.
  16 Ocak
  15:01

  İlgisizlik diz boyu, insan yerine koyup arayan bile yok, özür falan da tabi. "Size olan olmuş, parayı da almışız, bu para karşılığında hizmeti alınabilmiş mi falan bu saatten sonra umurumuzda olmaz." anlamına gelen bir şey yazıp kapatmışlar konuyu. Yazık.

 • 15 Ocak
  11:08

  Değerli Yakala.co üyemiz,

  Talep ve görüşleriniz ilgili yetkililerimize aktarılmış olup, Aynı durumların yaşanmaması adına gereken yaptırımların uygulanacağını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla