13 Ocak 2014

Yakala.co Yanıltıcı Bilgilerle Satış Yapıyor!

26.12.2013 tarihinde Yakala.co sitesinden, 2 farklı firmanın sağladığı online eğitim içerikli 2 adet fırsat kuponu satın aldım. Daha önce aynı fiyatlara başka bir siteden ingilizce eğitimi aldığım ve faydasını gördüğüm için tercih etmiştim fakat gördüm ki, Yakala.co satışına aracı olduğu hizmetlerin içeriğinden bihaber ve yanlış vaad ve bilgilerle satış yapılıyor.

Zira içeriğinde online videolar, interaktif oyunlar vb. şeylerin olduğu hem fırsat detaylarında hem firma sitelerinde belirtilen hizmetlerin ikisi de eğitim konusu olan ders kitaplarını taratmış, pdf dosyası halinde bilgisayarınıza indirmeniz den başka hiçbir hizmet sunmuyor! Daha açamadan dosyayı sertifikam gelmiş!

İrfan 183 Okunma

Cevaplar

  • İrfan16 Ocak 2014

    İlgisizlik diz boyu, insan yerine koyup arayan bile yok, özür falan da tabi. "Size olan olmuş, parayı da almışız, bu para karşılığında hizmeti alınabilmiş mi falan bu saatten sonra umurumuzda olmaz." anlamına gelen bir şey yazıp kapatmışlar konuyu. Yazık.

  • Yakala.co Temsilcisi15 Ocak 2014

    Değerli Yakala.co üyemiz, Talep ve görüşleriniz ilgili yetkililerimize aktarılmış olup, Aynı durumların yaşanmaması adına gereken yaptırımların uygulanacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön