29 Nisan 2013

Yakala.co Kuzey Yıldızı, Üff Pizza!

Yakala.co isimli fırsat sitesinden Kuzey yıldızı isimli yemek firmasının Üff Pizza ismi ile yayınladığı pizza ilanından satın aldım. İlk alışımda ilgili restorana gittim bana orada oturup yiyemeyeceğimi yalnızca paket alabileceğimi söylediler ve yanımda arkadaşım ile alışveriş yapamadan başka bir restorana gittim.

Başka bir gün elimdeki kuponu değerlendirmek amacı ile bir fırsat daha satın alarak 4 kişi lik yemeği paket yaptırıp yemek istedik fakat bu sefer de öğle arasında kullanmak istediğim kuponları öğlen 1 den önce fırın kullanılamadığı için yine kuponlarım elimde kaldı. Resmen kendimi yanıltılmış gibi hissediyorum.Yakala.co gibi bir site böylesine ilgisiz bir firmayı nasıl buldu?

Fırat 422 Okunma

Cevaplar

  • Yakala.co Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Yakala.co üyemiz, İlan detayımızda, " Bu fırsat, restoranda geçerli olmayıp, "gel - al" servislerde ve 1 ya da 2 veya 3 sipariş adedine göre hizmet verilen bölgelerde paket serviste geçerlidir. " olarak belirtilmekte olup. Kuponunuzla ilgili web sitemizde bulunan müşteri destek bölümünden iptal başvurusunda bulunabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön