15 Haziran 2016

Yakala.co Hizmet Kusuru!

Yörükoğlu sofrası iftar menüsü için aldığım fırsat kuponu ile firmaya rezervasyon yaptırmak için aradığımda kod kullanıp kullanmayacağımızı sordular. Kupon var dediğimde biraz bekletip şu an tüm yerlerin dolu olduğunu ve eğer iptal işlemi olursa arayacaklarını söylediler. Bu bana mantıklı gelmedi ve tamam deyip kapattıktan 5 dakika sonra kız arkadaşıma arattım. 6 kişilik rezervasyon istediğini söyledi ve yine kupon sordular. Kupon yok dediğinde tamam deyip 6 kişilik rezervasyonu aldılar. Anladığım o ki firma önce doldurabildiğimiz kadar kuponsuz müşteriyi pahalı ücretten alalım diyor. Eğer olmazsa geri dönüş yapıp kupon olanları çağırırız diyorlar. Bu davranış firma açısından etik değil ve Yakala.co kalitesinin de düşmesine neden oluyor. Yakala.co firmalara fırsat verirken önce bir araştırmalı firmayı ve gittiğimiz yerin yemekleri özellikle bulgur pilavı bozuktu en az 1 gün beklemiş.

Recep 1.332 Okunma

Cevaplar

  • Recep'in Teşekkür Mesajı19 Haziran 2016

    Umarım dediğiniz gibi bir tespit yapılır ama o tespit işletmeye sorulacaksa tabi ki yalanlayacaktır. Ama internet üzerindeki sitelerde kullanıcı yorumlarına bakılırsa işletme hakkında bu zaten yeterli olacaktır. Tek müzdarip olan ben değilim benim gibi bir çok insan var. İlgilerinizden dolayı teşekkür ediyor bu tarz yerlere sitenizde bölüm ayırmamanızı temenni ediyorum.

  • Yakala.co Temsilcisi18 Haziran 2016

    Sayın Üyemiz, Yaşadığınız olumsuzluk nedeniyle üzgünüz. Konu hakkında işletmeyle irtibata geçerek durumun tespiti doğruluğunda gerekli işlemleri uygulayacağımızı bilmenizi isteriz. İyi günler dileriz. Yakala.co

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön