22 Nisan 2013

Yakala.co Gerçekleştirilmeyen Uludağ Turunun Para İadesi Yapılmıyor!

10 Ocak 2013 tarihinde 6 tane Uludağ tur kuponu aldım. Sonra organizatör firma ile aralarında sorun çıkmış ve turlar iptal edildi. Paranızı iade edeceğiz denildi ama 4 Şubat 2013 tarihinde sadece 3 kupon iade edildi. Yüzlerce kez firmanızla görüşmeme rağmen hepsinin iade edildiği iddia edilmekte bankam suçlanmakta ama banka ısrarla sistemde böyle bir iadenin gözükmediğini söylemektedir. Toplam 297TL'lik bedel halen kayıp. Banka sizden geri dönüş talep etmiş ancak herhangi dönüş olmamış. En kısa sürede sorun çözülmezse tüketici mahkemesine başvuracağım.

Emre 140 Okunma

Cevaplar

  • Emre 26 Nisan 2013

    Ürünü satan ve iptal eden firma olarak bu itirazlar ile ve banka ile muhattap olması gerek sizin firmanızdır. Neden ben bu itirazlar ile uğraşmak zorunda kalıyorum anlayabilmiş değilim.

  • Yakala.co Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Yakala.co üyemiz, 23.03.2014 tarihinde mail adresinize iade referans bilgileri gönderilmiş olup, aktarılan bilgilerle birlikte bankanıza başvurmanız yeterli olacaktır. Sorun yaşamaya devam ederseniz, iadesini göremediğiniz 3 ödemenize istinaden ödeme itirazında bulunmanız yeterli olacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön