11 Nisan 2013

Yakala.co Full Akaryakıt Kampanyası!

Yakala.co ve Full Akaryakıt ortaklaşa indirim kampanyası başlattılar. Burada iki firma bizlerden kampanya bedeli olarak 129 TL aldılar. Şimdi ise Full kendini tasfiye etti. Kendilerine ulaşamıyoruz. Müşteri hizmetlerinin telefonu aktif fakat devamlı "Temsilcilerimiz diğer müşterilere hizmet veriyor sıralamada 1. sıradasınız" mesajı dönüp duruyor.

Çok uzun süre beklememe rağmen kimse ile görüşemiyoruz. Yakala.co ise kendilerine ait bedeli aldılar ve bizlere Full müşteri hizmetlerini arayın diyerek başka cevap vermiyorlar. Yakala.co aralarındaki sözleşmeye dayanarak bizleri mağdur etmemesi lazım. Bu bedelleri 1 Ay dahi kullanmak nasip olmadı. Full müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz.

Serhan 141 Okunma

Cevaplar

  • Serhan12 Nisan 2013

    Sayın yetkili, bu kampanyayı siz başlattınız ve sizde bu kampanyadan kendi payınızı kart başına aldınız. Biz firmaya ulaşamıyoruz. Siz eğer müşterilerinizi düşüyorsanız kaldıkı sizlerden devamlı alışveriş yapan kişileriz. Bizim memnuniyetimiz sizin memnuniyetiniz. Firmadan kimlerle muhattap olduysanız aynı şekilde en azından aracı olup mağduriyetimizi gidermemize yardımcı olabilirsiniz. Bize bilgiyi siz verebilirsiniz. Sizin gibi kurumsal bir firmanında yapması gereken budur.

  • Yakala.co Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Yakala.co üyemiz, Satışımız kart hizmeti üzerine olup, satın alımınıza istinaden kartlarınız tarafınıza teslim edilmiştir. Alım işleminize istinaden tarafımızdan sorumluluğumuz yerine getirilmiştir. Bizlere yapmış olduğunuz ödemeler firmaya yapıldığı için işlemler Full firması üzerinden sağlanabilmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön