03 Haziran 2013

Yakala.co Eksik Kupon İadesi!

Yakala.co sitesinden 2 adet fırsat kuponu aldım. Daha sonra kuponun gittiğim restoranın farklı şubesinde geçerli olduğunu öğrenince iptal ettim. Fakat 2 adet kuponun sadece 1 tanesi kredi kartıma yattı. Telefonla aradığımda ulaşamadım, siteden tekrar tekrar yazmama rağmen sadece 1 defa cevap yazdılar ve sorunun bankada olduğunu söylediler. Banka ise firmanın parayı yatırmadığını söyledi. İadede sıkıntı var. Param yatmazsa bir daha bu siteden alışveriş yapmayacağım ve çevremdekileri de uyaracağım.

Sercan 300 Okunma

Cevaplar

 • Yakala.co Temsilcisi07 Haziran 2013

  Değerli Yakala.co üyemiz, Yapılan iadelerin referans numaraları, banka tarafından bizlere iletilmektedir.Yasal tüm belgelerimiz mevcut olup, aktarmış olduğumuz referans numaralarına rağmen, kalan iade işleminiz için işlem yapılmadığı takdirde, ödeme itirazında bulunmanız, kısa ve hızlı bir çözüm olacaktır. Saygılarımızla

 • Sercan06 Haziran 2013

  Önemli olan vakıfbank kredi kartı hesabıma yatmasıdır. Yarısı yatmış görünüyor. Bankaya da 2 defa kontrol ettirdim. Gözümde hiç güveninirliğiniz kalmadı.

 • Yakala.co Temsilcisi06 Haziran 2013

  Değerli Yakala.co üyemiz, Yapılan 2 kuponluk iade işleminin 2 adet dekont bilgisi mail adresinize gönderilmiştir. Aktarılan iade referans bilgilerinden sorgulatabilirsiniz. Saygılarımızla

 • Sercan04 Haziran 2013

  Siz siz olun bu siteden kupon alırken 2 defa düşünün. Kuponu iptal ettiğinizde kolunuzu bacağınızı kaptırabilirsiniz. Dikkat!!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön