14 Mayıs 2016

Yakala.co Aldığım Bir Gecelik Bungalov Evlerde Rezervasyon İçin Boş Yer Yok!

Birkaç gün önce Yakala.co sitesinden İznik Askania Bungalov evlerden bir gecelik oda kahvaltı 2 adet fırsat aldım. Arkadaşlarımıza sürpriz yapacaktık, bize sürpriz oldu. Tesisi rezervasyon için aradım, tesisi yetkilisi olduğunu söyleyen S**** bey; "boş bungalov evlerinin kalmadığını fırsatın son günü olan 30 Mayıs tarihine kadar tamamının dolu olduğunu, sadece veranda evler ve karavanın müsait olduğunu" söyledi. Ama, "fırsat halen satışta nasıl boş yeriniz yok ve fırsatta açık açık bungalov evler diye belirtilmiş dediğimde, S**** bey "onu bana değil Yakala.Co 'ya soracaksınız, ne yapalım biz satmıyoruz ki onlar satıyorlar. İsterseniz onları da arayabilirsiniz onlar da size neresi müsaitse orada konaklamak zorundasınız diyecektir" dedi.

Çok şaşırdım ve merak ediyorum. Kurumsal olduğunu zannettiğimiz Yakala.Co bu konuda ne tavır sergileyecek. Bekliyorum, çözüm önerilerini.

Erhan 1.289 Okunma

Cevaplar

  • Yakala.co Temsilcisi19 Mayıs 2016

    Sayın Üyemiz, Satın almadan önce firmayı arayarak gitmek istediğiniz tarih için müsaitlik almanızı rica ederiz. Firmalarımızın fırsat sitemize ayırmış oldukları kontenjanlar sınırlıdır. Kredi kartınız ile satın aldıktan sonra tarafınıza gelen kuponları firmaya ileterek yer ayırtmanızı rica ederiz. Not: Fırsat detayındaki rezervasyon numarasını aramanızı rica ederiz. Kuponları iletip rezervasyon tamamlandıktan sonra mekana gidip hizmet alabilirsiniz. Tekrar ödeme yapılmayacaktır. İyi günler dileriz. Yakala.co

  • Erhan12 Mayıs 2016

    Bu arada veranda evlerinde tuvalet yok. Ortak tuvaleti kullanmak zorundaymışız... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön