Yakala.co 7 İş Günü Geçti Hala Bilgi Verilmedi.

Ahmet Ç. |

3 temmuz 2014'de armut koltuklardan 2 adet satın alıp ödemesini yaptım. Bana kupon kodları verildi ancak bu kodlarla ne yapacağım konusunda yeterli açıklayıcı bilgi yoktu. Bu yüzden müşteri hizmetlerine mesaj çektim onlarda 7 iş gününde kargolanıp e-posta yoluyla haber verilecek dendi.

Bugün, yani 8. iş günü olmasına rağmen hala bir bilgi verilmedi. İşin komik olan tarafı; müşteri hizmetlerine yine mesaj çektim ve bana 7 iş gününde mail atılacaktır dendi. Bu siteden bir daha kesinlikle alışveriş yapmayacağım. SSL sertifikası olmayan bir alışveriş sistemiyle fırsat veriyoruz diyorlar, ödeme yaptıktan sonrada sağlıklı bir bilgi verilmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ç.
  22 Temmuz
  10:19

  22.07.2014 tarihi itibariyle siparişlerim iptal olmuş ama para iadesi henüz yapılmamış. Ne zaman yapılacak? Aşağıdaki yoruma bakarsak benimki de mi 6 hafta sonra mı yatıralacak?

 • 18 Temmuz
  16:56

  Değerli Yakala.co üyemiz,

  19.07.2014 tarihine kadar kargolanmadığı takdirde 21.07.2014 tarihinde ürüne ait tüm siparişler tarafımızdan iptal edilip, kredi kartlarınıza iade edilecektir. Durum nedeniyle özrü borç biliriz.

  Saygılarımızla