Xoxostore.tr Defolu Ürün Gönderimi Yaptı

Deniz Deniz 03 Temmuz 18:00

Xoxostore.tr denilen ne olduğu belirsiz Instagram butiğinden 109.90 TL bir takım sipariş ettim. Siparişi oluştururken takımın sadece s bedeni olduğunu ancak m bedenlerin de rahatlıkla giyebileceğini söylediler. Daha sonra boyumu ve kilomu sorup söylediğimde takımın bana olmayabileceğini söylediler. Ben de çoğunlukla s de giydiğimi ürünü yine de istediğimi söyledim. Sipariş verdim. 

Ürün elime ulaşır ulaşmaz denedim. Bedeni tam oldu. Ama üstümdeyken pantolonun ön dikişlerinin sökük olduğunu fark ettim ve değiştirmek için yazdım bana hatanın benden kaynaklı olduğunu daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadıklarını söyleyip durdular. İçine giremediğim için kaba bir üslupla pantolonu yırttığımı ima ettiler. Ben ürünün yine aynısıyla aynı bedeniyle değişmesini istediğim ve beden konusunda sıkıntı yaşamadığım konusunda ısrar edince tamam değiştirelim dediler. 

Benim 110 TL verip üstüne 15 TL kargo ücreti ödediğim pantolondan yalnızca 90 TL kullanabileceğimi söylediler. Yine de tamam dedim değişim için gönderdim bana size bu ürünü 10 TL terzi parasıyla birlikte geri gönderelim dediler böyle bir şey olabilir mi ben 50 TL fazladan verip değiştirecekler. Diye pantolonu yolluyorum onlar bana 10 TL koyup size geri yollayalım diyorlar. 

Başka bir ürünle değiştirmek istesem beden sıkıntısı yaşadığımı düşünsünler aynı ürününün aynı bedenini istediğime göre üstüme olmuş ben gıcıklığına pantolonun dikişlerini sökmüşüm gibi bir tavır sergilediler. Bütün haklarımı da kullanacağım konuyla ilgili.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular