Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Xm.com Xm Global Para Çekme Sorunu

Burak
24 Ağustos 2021 23:34
25.482

Xm Global firmasından hesabımdaki kazancımı çekmek istiyorum. Fakat daha önce olmasına rağmen SWİFT-Banka transferi seçeneğini kaldırmışlar. Para çekmek için tek seçenek Türkiye'de hizmetleri olmayan e cüzdan firmaları. Yani şu anda paramı çekemiyorum. Bu kadar büyük bir firmanın banka hesabına transfer seçeneği olmaması kadar saçma bir şey olamaz. Firmanın acilen bu sorunu çözmesi gerekiyor.

profile profile profile
4 Destek
14 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Işıl

Xm denilen şirket xmglobalforex olan mı

Ahmet

xm.com depoziti yatırdıktan sonra parayı aynı karta neden yaptırmıyor. Masrafını kes yatır aynı karta bunu yapmaması, bulmaca çözdürmesi nedir?

Hicran

Xm Binance ile para çekmeyi nasıl yaptın

Cem

Ekim ayı içi para çeken var mı 6.11... 2021... Vakıf veya garanti banka kartınla çeken var mı bank pount yöntemiyle

Nermin

Arkadaşlar ben kartımı kaydedemiyor sayfa yüklenemedi diyor xm ye ulaşamıyorum yardımcı olur musunuz

Şahin

Selam arkadaşım X m de kesinlikle sorun yok sen sadece BTC kullan

Bedirhan

Daha önce böyle bir sorun yoktu. Fakat son 3 aydır yatırdığın anapara kadarını hesabına kartına nereye istersen oraya çekebiliyorsun, kar kısmını e cüzdanlara yönlendiriyor. Ben de kar kısmını çekmek istediğim zaman e cüzdana yönlendirdi ve pm üzerinden çektim. Fakat pm ye gelen parayı Türkiye deki hesabıma aktarmak istedim. İşlemi yaptım 5 gün geçti param gelmesi. Pm ye yazdım cevap olarak banka hesabına çekilen bir para yok ve sen parayı u ile başlayan başka bir hesaba gönderilsin dediler. Uğraştım ama param orada kaldı alamadım. Burak Bey'in söylediği gibi xm tarafından yeniden bankalara gönderme güncellemesi mutlaka yapılmalı.

Burak

Biraz uğraştım ama karımı çekmeyi başardım. Önce pefect Money'e aktardım. Oradan payeer hesabıma gönderdim. Payeer dende Binance hesabına aktardım. Binance tanda Binance TR hesabına gönderip Banka hesabıma havale ettim. Biraz uğraştırıyor ama bir iki saat içinde para hesabınıza geçiyor. Ortalama masrafta SWİFT masrafı kadar tutuyor.

Oğuz

Bahsettiğim yöntemi kullanın

Oğuz

Merhaba, yanılıyorsunuz. Banka hesabınıza para çekerken masraf ödersiniz. Xm'de "Bank-Card Payout" diye bir seçenek var. Onu seçin istediğiniz bankanın (Ben Finansbank kredi kartımı seçtim) kredi kartı, banka kartı vs.'ye iki gün içinde para yatıyor. Deneyin lütfen. Ben sonrasında bankaya kredi kartımdaki fazla olan döviz bakiyesini vadesiz hesabıma aktarmasını istiyorum, bitti. Para cebimde. Bu hususu defalarca yaptım. Bu para çekim yöntemini başka hiçbir firmada bulamazsınız. Hiç sıkıntı olmadı. Üstelik ücretsiz. Ben xm ile 3 senedir çalışıyorum, bir tane problem yaşamadım. Sizin de yaşayacağınızı zannetmiyorum,

Tarık

Maalesef bu ciddi bir sorun. Şu an için xm ilk yatırdığın tutar kadar yatırdığın yöntem ile ödeme yapıyor. Ben ilk fonlanamayı kripto olarak yaptım. Geri çekim talebinde bulunduğumda sadece yatırdığım tutarı gönderdiler. Gerisini meta hesabına iade ettiler. Ve sistemde şu an banka/kredi kartı seçeneği de kapalı. Israrla Perfect Money, webmoney gibi aracılara yönlendiriyorlar. Oralardan para çekimi ise tam bir dert. Eğer bura üzerinden para çeken olduysa lütfen bana ulaşıp yardımcı olsun

Mustafa

Xm nasıl arkadaşlar güvenilir kurummu bende hesap açmayı düşünüyorum nasıl açıyorsunuz hesap

Şahin

Arkadaşım Selam 15 yıldır kesintisiz X m ile çalışıyorum babamın şirketi değil ama siz paranızı en kolay yatırıp çekeceğiniz yöntemi bulamazsanız sıkıntı elbet yaşarsınız bu X m kaynaklı değil aracı firma kaynaklı olur X m de çapraz çekim olmaz 200 USD yi örnek online cüzdan ile yaptırdıysan diyelim ki 500 USD kazandım çekmek istedin 200 USD online cüzdana yatar kalanı istediğin metotla çekersin sistem basit Türkiye de yaşıyorsan en mantıklı kesin çözüm Bitcoin kullanmak sorun yaşamasın kolay gelsin.

Burak

Bahsettiğiniz yöntemi daha önce denedim. Bu şekilde sadece yatırdığınız kadar parayı çekmenize izin veriyor. Kar ettiğiniz bakiye için izin vermiyor.

Benzer Şikayetler

Xm.com XM Firmasında Hesap Sorunları Ve Destek Eksikliği

Yasemin
10 Temmuz 11:08
402
Xm.com XM Firmasında Hesap Sorunları Ve Destek Eksikliği
Xm.com XM Firmasında Hesap Sorunları Ve Destek Eksikliği

Xm Global Para Gönderimi Yaparken Zorluk Çıkarıyor

Samed
05 Temmuz 12:20
595

Xm.com Ücret Kesintisi Ve Zaman Aşımı

Gul
27 Haziran 08:31
381
Benzer Şikayet Yaz