21 Kasım 2013

Markafoni.com'un Kargo Firmasını Dayatması!

Son 1 aya kadar hiçbir problem yaşamadığım Markofoni.com'un, ne yazık ki artık Yurtiçi kargo yerine Aras kargo ile gönderim yapması sonucu canımdan bezdim. Aras kargo birincisi çok yavaş, ikincisi online takip sistemleri berbat, üçüncüsü ise birbirlerinden haberleri yok.


Bugün bana kargomun şubeye gittiği mesajı geliyor, şubeyi aradığımda ise mesajdan haberleri yok kargo dağıtımda diyor. Ben bu denli amatör bir firmanın mantıksızlıklarına katlanmak istemiyorum.


Nasıl kargo parası almayı biliyorlarsa, o zaman kargo firması seçimi de yaptıracaklar. Hem para alalım, hem de kargo ucuz olsun diye bir mantık kabul edilemez.

Tuna 242 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi21 Kasım 2013

    Tuna Bey’ın kargo sorunu hakkında, Markafoni'de gönderim işlemleri Aras ve Yurtiçi Kargo ile sağlanmaktadır. Şu an için Aras Kargo uygulamamız pilot bir uygulama olduğu için kargo seçimi sağlanamamaktadır. Yaşadığınız sorun ile alakalı olarak şikayetleriniz kayıt altına alınmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön