16 Haziran 2016

Markafoni.com Zamanında Gelmeyen Ürün!

11.06.2016 tarihinde teslim edilmesi gereken alışverişime ait teslim tarihinde düşmüşsünüzdür malı teslim etmediğinizden dolayı mağduriyetim oluşmuştur. Bu durumun acilen giderilmesini aksi takdirde kanuni haklarımı kullanacağımı tarafınıza bildirir gereğinin yapılmasını rica ederim.

Fikret 47 Okunma

Cevaplar

 • Fikret21 Haziran 2016

  11.06.2016 tarihinde teslim edilmesi gereken ürünlerim teslim tarihinden 9 gün geçmesine rağmen hala tedarik aşamasında gözükmektedir. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

 • Fikret17 Haziran 2016

  Dün yaptığım şikayetlerim sonucu bana dönüş yapıldı zamanında gelmeyen ürünüm hakkında. Lakin halen bir gelişme yoktur. Eğer bugünde bana bilgi verilmez ise kesin tarih verilmez ise. Önümüzdeki ilk iş günü kanuni haklarımı kullanacağım ve gerekli hukuki süreci başlatacağım.

 • Fikret16 Haziran 2016

  Herkese aynı cevabı gönderiyorsunuz. Bugün dönüş yapılmaz ise kanuni haklarımı kullanacağım. Tarafınıza duyurulur.

 • xMarkafoni.com Temsilcisi16 Haziran 2016

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön