20 Aralık 2013

Markafoni.com Yine Yanlış Ürün Gönderdi!

Bundan bir önceki aldığım ayakkabının da rengi ve numarası yanlış gelmişti. Ama onu buraya yazmadım. Şimdiki siparişim yine yanlış geldi. Ben artık Markafoni.com'u şikayet etmekten sıkıldım, Fiyasko bir çalışma sisteminiz var.

Mehmet 60 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet25 Aralık 2013

  Yapacağınız en son hata bu siteden alışveriş yapmak olsun.

 • Mehmet25 Aralık 2013

  Konunun çözüme felan ulaştığı yok. Olayın özeti şudur: Markafoni.com elinde olmayan ürünü var gibi gösterip parayı banka usulü hesabına alıp işletip sonra elimizde kalmamış diyip iade ediyor. Ki yine aynısını yaptı, kesinlikle güvenilmez bir site.

 • xMarkafoni.com Temsilcisi20 Aralık 2013

  Mehmet Ali Bey’in siparişi hakkında, Üyemiz ile talep ettiği konu hakkında detaylı bilgiler paylaşılmış, konu çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

 • xMarkafoni.com Temsilcisi20 Aralık 2013

  Mehmet Ali Bey’in siparişi hakkında, Üyemiz ile görüşme sağladık. Müsait olduğu zaman diliminde tekrar bilgi ileteceğiz. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön