06 Şubat 2014 #2280319

Markafoni.com Yanlış Ürün Teslimi

Aldığım ürünlerin yerine farklı ürün gönderdiler. En son siparişimde 24 şubat için aynı saatten 2 adet aldım, benim beğenip aldığım saatler yerine 2 farklı saat gönderdiler. Canlı destek hattından yazıştığımız da bana söyledikleri şey üzgünüz beğenmediğiniz ürünü geri iade edebilirsiniz oldu bunu bizde biliyoruz ve üzgün olmanız benim hediyemi zamanında vermemi sağlamıyor.


Bir önce ki siparişimde almış olduğum kek kalıbı kırmızı renk bana gelen ise turuncu nasıl böyle hata yapıyorlar anlamıyorum. Markafoni yüzden mağdur oldum ve kesinlikle müşteri memnuniyeti söz konusu değil.Çözüm odaklı değiller bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum, aynı hata 2 kere kabul edilir değil.

Suna 120 Okunma

Cevaplar

  • Suna12 Şubat 2014

    Şikayetvar sitesinde şikayetimi paylaştığım gün aradılar, bana gönderilen yanlış ürünü iade ettim ve beğenmiş olduğum ürünü kısa bir sürede elime ulaştırdılar bunun için teşekkürler.Fakat şikayet etmeden önce iletişim kurduğumuzda da aynı özeni göstermiş olsaydılar daha hoş olurdu.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi06 Şubat 2014

    Suna Hanım’ın siparişi hakkında, Üyemiz ile talep ettiği konu hakkında detaylı bilgiler paylaşılmış, konu çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki link üzerinden bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  • xMarkafoni.com Temsilcisi06 Şubat 2014

    Suna Hanım’ın siparişi hakkında, Üyemizin talep ettiği konu ile ilgili gerekli araştırma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisi ile konu hakkında iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki link üzerinden bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön