14 Ekim 2016 #6684688

Markafoni.com Ürün Tedarik Sorunu

Markafoni'den son olarak sipariş ettiğim her üründe bir sorun yaşadım. Kum torbası sipariş ettim. 20 gün sonra iptal oldu ve bu süre içerisinde hala satışta kaldı. Daha sonra aynı ürünü tekrar sipariş ettim. 20 gün sonra yine iptal oldu ve yine hala satıştaydı. Son olarak ayakkabı sipariş ettim. Tahmini kargoya verilme süresi 3 gün geçti ve muhtemelen yine sipariş iptal olacak.


Bu benim markafoni'den yaptığım son alışverişti. Hesabımı kapatacağım. Ürün fiyatları çoğu zaman uygun bile olmazken çektiğiniz strese kesinlikle değmez. Ben 1 senede 4 5 kez mağdur oldum.

Halishan 264 Okunma

Cevaplar

  • Halishan18 Ekim 2016

    Arkadaşlar bu otomatik mesajlara kesinlikle itibar etmeyiniz. Şu anda markafoni sayfama girip kontrol ettiğimde görüdm ki bana hiçbir bilgi verilmeksizin siparişim iptal edilmiş. Para iadesi bile yapılmadı henüz. Ciddiyetsizlikte sınır tanımıyorlar. Telefon ettiğinde 10 dakikadan önce bağlanamıyorsunuz ve bağlandıgınıda karşınıza çıkan aşırı derecede kaba ve vurdumduymaz birisi oluyor. Tekrar uyarıyorum benim başıma gelenler sizin başınıza gelmesin diye; markafoni mi? asla!

  • xMarkafoni.com Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön