12 Nisan 2013 #1739913

Markafoni.com Ücret İadesinde Zorluk Çıkarıyorlar!

Verdiğim sipariş içerisindeki ürünü (Ayakkabı) geçen hafta iade için gönderdim (Hiç giyilmeden). Markafoni'den 1 haftadır ses çıkmayınca sordum ve benden kargo takip numarasını istediler Ben bir telekomunikasyon şirketinde plaza çalışıyorum, kargolarımız toplu gönderiliyor ve bu yüzden kargo takip numarası verilmiyor.


Bunu belirtip adımı aratmalarını istedim ama onlar ısrarla takip numarası istediler (sitelerinde böyle bir zorunluluktan bahsetmemelerine rağmen). 4 saat boyunca mailleştik, sonuç gelmedi.


Sonra kargo gelmedi deyip, Yurtiçi kargo suçlandı. Kargoyu aradığımda, Markafoniye çoktan gitmiş olduğunu söylediler. Markafoniye kargo takip numaramı da verdim ama ses çıkmıyor.

Gülnihal 95 Okunma

Cevaplar

 • xMarkafoni.com Temsilcisi16 Nisan 2013

  Gülnihan Hanım’ın iadesi hakkında, Üyemizin iade işlemi 13.04.2013 tarihinde bankasına gerçekleştirilmiştir. Üyemizin iadesi ile ilgili detaylı bilgi iletilmiş olup konu çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

 • xMarkafoni.com Temsilcisi12 Nisan 2013

  Gülnihan Hanım’ın sorusu hakkında, Müşterimize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için e-posta yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Konu ile ilgili maile geri dönüş gerçekleştirilmesi beklenmektedir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Destek” bölümümüzden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/support/technical/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

 • Gülnihal12 Nisan 2013

  Bana gelen mailde ilgili departmana iletildiği yazıyor ancak bu maili sabahtan beri yazıyorlar ve iletişim bilgilerim doğru. Cep telefonumdan da kimse ulaşmadı bana.

 • xMarkafoni.com Temsilcisi12 Nisan 2013

  Gülnihan Hanım’ın sorusu hakkında, Müşterimize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için e-posta yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Destek” bölümümüzden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/support/technical/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön