14 Ekim 2016 #6686122

Markafoni.com Teslimattaki Sıkıntı!

Markafoni.com'dan 2 kutu çocuk bezi aldım. Hemen kargoya verdiler, ancak Yurtiçi Kargo'yu görünce çok üzüldüm. Çünkü başıma gelecekleri çok iyi biliyordum. Ne yazık ki, aynen de öyle oldu.


Eşim site içerisindeki çocuk parkından 20 aylık oğlum ile eve dönerken, Yurtiçi Kargo'nun yeni gelen aracını görüyor, kargo beklediğimiz için yaklaşıp ismine teslimat olup olmadığını soruyor, görevliler kaba bir şekilde cevap verip olduğunu söylüyorlar ve sorumsuzca koca bir koliyi sitenin girişinde vermeye çalışıyorlar. Eşim elinde çocuk ile nasıl taşıyacağını soruyor, ve her iki görevli de aynı kabalık ile "İyi bari asansöre kadar taşıyalım " diyor. Eşim de itiraz ederek kata çıkarması gerektiğini hatırlatıyor ve gerisini anlatmak istemiyorum.


Yurtiçi Kargo'nun Cennet şubesinden çektiğimiz nedir? Bu insanların kabalıkları, sorumsuzlukları niyedir? Lütfen kargolarımı başka bir firma adresime getirsin.

Abdurrahman 294 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön