09 Temmuz 2013

Markafoni.com Teslimat Yapılmıyor!

28/06/2013 tarihinde 300,00TL'ye yakın bir alışveriş yaptım ve ödemesini aynı gün gerçekleştirdim. 05/07/2013 tarihnde kargomun çıktığı bilgisini aldım ve İstanbuldan Ankaraya gelecek bir kargo olduğunu cumartesi elimde olacağını söylediler. Bugün günlerden salı ve hala kargom ulaşmadı.


Kargo takipten kontrol ettiğimde kargomun önce ankaraya geldiğini sonra tekrar İstanbul'a gittiğini ve İstanbul da da hala nerde olduğunun belirsiz olduğunu görüyorum. 24 kere işlem görmüş kargom ve hala bana ulaşamadı. Markafoni'yi aradığımda ise kargo sistem hatası yapmış bizim sorumluluğumuz değil. Bize kargo henüz gelmedi, gelirse tekrar kargo yaparız gibi lakayt bir cevap veriliyor.

Mehtap 178 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Mehtap Hanım’ın siparişi hakkında, Üyemiz ile talep ettiği konu hakkında detaylı bilgiler paylaşılmış, konu çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

  • xMarkafoni.com Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Mehtap Hanım’ın siparişi hakkında, Üyemiz ile talep ettiği konu hakkında detaylı bilgiler paylaşılmış, konu çözüme ulaştırılmak adına işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

  • xMarkafoni.com Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Mehtap Hanım’ın siparişi hakkında, Üyemize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için e-posta yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Destek” bölümümüzden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön