18 Eylül 2015

Markafoni.com Teslim Edilmeyen Kargo.

Dün satın aldığım ve dün teslim edilmesi gereken, teslimatı yapılmadığı için biletimi değiştirdiğim ve bugün teslim kargo parası ödediğim halde sözünüzde de durmadığınız, sizinle toplamda 8 kere iletişime geçtiğim halde sürekli yalanlara oyaladığınız için yazıklar olsun.
Beni uğrattığınız toplamda 100 TL zarar içinde ayrıca kınıyorum. Çalıştığınız bu kadar ilgisiz amatör ekibinizle umarım layığınızı bulursunuz sizi bütün şikayet birimlerine söyleyeceğim.

Sedat 288 Okunma

Cevaplar

  • Sedat18 Eylül 2015

    İlgisi yok özrünüzde bir anlam ifade etmiyor toplamda dün gece saat 01.00 e kadar 10 defa aradım sizi kuryenizi hiçbiriniz geri dönüşte yapmadı satın aldığım ürünüde getirmedi yalncısınız. Sizin yüzünüzden maddi ve manevi zarara uğradım. Hakkınızda da ne yapılması gerekiyorsa yapacağım s i z k a y b e d e c e k s i n i z!

  • xMarkafoni.com Temsilcisi18 Eylül 2015

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön