27 Şubat 2013

Markafoni.com Tamir Görmüş ve Kullanılmış Hotiç Marka Ayakkabı Gönderildi!

İşte size Markafoni gerçeği. Markafoni'den Hotiç marka ayakkabı aldım. Ürün elime ulaştı ve kutusunu açtığımda yanlışlıkla içinde unutulan tamir belgesini gördüm. Ürünün daha önce 2 gün kullanıldığı ve önünde açılma olduğu için tamir gördüğü, müşteriye yeni ürünün verilmesi gerektiği yazıyordu.


Durumu Markafoni'ye ilettim, rahatsızlığımı dile getirdim ve bu alışverişten önce Markafoni'den aldığım ürünlerin "kullanılmamış ve tamir görmemiş oluğunu nasıl garanti edebilirsiniz" dedim ancak yanıt "şikayetlerinizi değerlendirilmek üzere ilgili departmana ilettik" şeklinde oldu.


Şuana kadar da dönen olmadı. Maalesef Markafoni'de Güven ve Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Emre 519 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi03 Mart 2013

    Emre Beyin’ın siparişi hakkında, Üyemize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için e-posta yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Destek” bölümümüzden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/support/technical/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

  • Emre27 Şubat 2013

    Öncelikle Şikayetvar.com' a teşekkur ederim çünkü buraya yazdıktan sonra dönmeleri umarsızlıklarını daha rahat görmemi sağladı. Kendilerince çözüm sadece iadedir. Ancak gerçek soruna ilişkin hiçbir yaklaşım yoktur. O kadar rahatlar ki, ister al ister alma modundan çıkamıyorlar. Müşterisini hiçe sayan bir kurumla çalışmamak adına Markafoni üyeliğimi iptal ediyorum.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi27 Şubat 2013

    Emre Beyin’ın siparişi hakkında, Üyemize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için e-posta yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Destek” bölümümüzden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön